Благодійний матч “Карпати” Болехів та “Сокіл” Голинь

Зустріч вийшла надзвичайно результативною. За 90 хвилин ігрового часу командам вдалося забити сім м’ячів.

Розповідає Інформатор покликаючись на Facebook-сторінку Калуської районної асоціації футболу.

“Сокіл” відкрив рахунок вже на дев’ятій хвилині зустрічі, але буквально через три хвилини “Карпати” зрівняли рахунок, вийшовши вперед трохи згодом. Щоправда втримати перевагу до кінця першого тайму не вдалося. Команда з Голиня зрівняла рахунок до перерви 2:2. Вже на 70 хвилині матчу  “Сокіл” знову вийшов в лідери, але менше десяти хвилин знадобилося суперникам, щоб знову зрівняти рахунок. Здавалося, що матч закінчиться з нічийним рахунком, проте пенальті на останній хвилині у ворота “Карпат” поставили крапку у цій зустрічі. Цікаво, що за Болехів хет-трик оформив Іван Матуляк, а Ігор Завадецький з Голиня у відповідь теж оформив 3 м’ячі. Одинадцятиметровий стандарт реалізував Сергій Дюг. Таким чином “Сокіл” Голинь переміг з рахунком 4:3.