Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Kalush Orchestra зібрали 54 мільйони гривень для України

Попереду музиканти запланували ще великий концертний тур до США та Канади, щоб продовжувати збирати кошти.

Розповідає Інформатор посилаючись на Forbes.ua.

Після перемоги на Євробаченні-2022 Kalush Orchestra поїхали в тур Європою, щоб збирати донати на підтримку України. Серед відвіданих країн – Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція. Європейських глядачів закликали донатити для ініціативи “Збережіть українську культуру”, створеної за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Гурт також акумулював кошти на потреби Збройних сил України. Їх зібрали наприкінці травня під час аукціону, де розіграли переможний кубок з Євробачення та рожеву панаму лідера гурту Олега Псюка. Тоді за кубок вдалось отримати $900 000 від крипто-комʼюніті WhiteBIT. За панаму змагалася 31 тисяча людей, завдяки донатам зібрали понад 11 млн грн.

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, Kalush Orchestra оголосив 24-годинний збір коштів по 24 гривні на реабілітацію захисників Маріуполя. Вдалося зібрати 5 млн грн.

Також зазначимо, що лейбл Sony Music Entertainment, з яким співпрацює гурт Kalush Orchestra, весь свій прибуток від прослуховувань на стримінгах пісні Stefania передає на благодійність.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.

Нагору