Прикра поразка “Легіону” проти “Кременчука”

Калушани трималися гідно, але в останньому періоді, щось пішло не так.

Інформатор відвідав матч.

Учора, 3 листопада, фаворити зустрічі уже на 5 хвилині зусиллями Віталія Ляльки змогли відзначитися у воротах “Легіону”. Це дало підстави вважати гостям, що гра буде за їхніми правилами, але калушани продемонстрували характер і змогли нав’язати конкурентну гру. Уже через 2 хвилини господарі вирівняли рахунок. Таким рахунок тримався аж до екватору поєдинку. На 32 хвилині “Кременчук” знову вийшов вперед, але не надовго, бо відповідь прилетіла трохи більше ніж за хвилину. Більше того, на заключних секундах другого періоду нападник “Легіону”встиг кинути шайбу під поперечину воріт Кирила Кучера швидше, ніж пролунала сирена. Однак красивий за виконанням гол не був зарахований і відповідно дві третини зустрічі завершилися внічию 2:2. Можна припустити, що саме це і демотивувало команду і у заключному періоді калушани “посипалися” пропустивши одразу 3 шайби. нічого не продемонструвавши натомість. Таким чином фінальний свисток судді зафіксував рахунок 2:5 на користь гостей.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.