Калуська “Гарда” здолала ФК “Кути”

Нічия ФК “Вільхівці” проти “Урагану” дозволить калушанам посісти другу сходинку чемпіонату області.

Інформатор відвідав матч.

Господарі показали впевнений старт. Проте не обійшлося і без помилок, які дозволяли суперникам контратакувати. На щастя для обох команд рахунок у першому таймі ніхто так і не відкрив. У другій половині матчу градус зустрічі значно зріс, але команди не збиралися збавляти темпу. За 10 хвилин до кінця гравець ФК “Кути” порушив правила біля власного штрафного майданчика, а калушани скористатися цією можливістю і відкрили рахунок. Мінімальна перевага “Гарди” розлютила суперників і вони з усіх сил намагалися зрівняти рахунок і перевести в овертайм, але калушани вдало вийшли в контратаку і після подачі з флангу м’яч опинився у воротах. Суддівський свисток зафіксував перемогу калушан з рахунком 2:0.

Обидва голи зафіксовані у нашому стрімі на Facebook-сторінці.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.