Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Калуські лісники посадили насіння дуба

Все Івано-Франківське лісництво готується до зими. Вони активно сіють насіння лісових культур.

Розповідає Інформатор з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники Калуського, Брошнівського лісгоспів підготували площі та висіяли насіння дуба.

Насіння основних лісоутворюючих культур, а саме: ялиці та бука, висіяли у короби та блоки під закриту кориневу систему лісокультурниці майстерської дільниці Шевченківського лісництва. У цьому році Вигодський лісгосп зібрав майже 600 кг насіння бука.

“Для забезпечення лісокультурної компанії власним садивним матеріалом державні лісогосподарські підприємства Франківщини, що координуються обласним управлінням, щорічно в середньому заготовляють до 10 тонн насіння лісових хвойних та листяних порід, яке висівають у лісових розсадниках. На наших підприємствах діє 172 розсадники, 19 з яких постійні, площею понад 40 гектарів, решта – тимчасові”, – розповів Сергій Кокоць, начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На даний час у Вигодському лісгоспі завершується будівництво заводу з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою. На сьогодні у Шевченківській майстерській дільниці працює 17 лісокультурниць, які вручну висівають насіння ялиці, бука, ялини, модрини, дуба, сосни. З них із закритою кореневою системою – 180 тис. шт. Висів відбувається вручну.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com

Нагору