Одна справа мати повний бак бензину в авто і кілька каністр на свої потреби, а інша мати великі запаси й не мати на це ліцензію. В другому випадку бажання погрітися з допомогою генератора для декого може вилитися у кругленький штраф.
Що і кому загрожує — розповідає Інформатор посилаючись на Авто 24.
На зберігання пального слід мати ліцензію, якщо ви не звичайний автовласник і ваші об’єми перевищують каністру. Наразі, суб’єктам господарювання заборонено зберігати пальне для своїх потреб без спеціальної ліцензії. На цьому акцентують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
Порушники можуть сплатити штраф у розмірі 500 000 грн.
Відповідно до статті 15 Закону № 481 ліцензія на зберігання пального не отримується на місця зберігання пального, що використовуються:
- державними, комунальними підприємствами;
- підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;
- суб’єктами господарювання (й іноземними, які діють через зареєстровані постійні представництва) для зберігання пального, що споживається для
- власних виробничих потреб лише на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах, яке не реалізується через місця роздрібної торгівлі.
Суб’єкт господарювання має право зберігати пальне без ліцензії в місцях виробництва пального, роздрібної або оптової торгівлі пальним, на які отримав ліцензії. Суб’єкти господарювання, що зберігають пальне у споживчій тарі до 5 літрів, ліцензію не отримують.
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com