Інформатор Калуш

ВЛАДА

“Звільняємо всіх обласних “воєнкомів”- Президент про рішення засідання РНБО

Залужному доручено призначати на керівників ТЦК офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях та які перевірені СБУ.

Розповідає Інформатор, посилаючись на сайт Президента.

Сьогодні, 11 серпня, Володимир Зеленський провів спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України, щоб розглянути одне питання: результати перевірки військкматів.

Під час перевірки ТЦК правоохоронними органами були виявлені випадки корупції, зокрема під час проведення загальної мобілізації, які становлять загрозу національній безпеці України та підривають довіру до державних інституцій. Загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців “військкоматів”, 33 підозри.

“Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування”,- йдеться у відеозверненні Президента.

Також Володимир Зеленський наголосив, що кожен “воєнком”, проти якого була порушена справа, нестиме повну відповідальність за скоєне. Іншим працівникам центрів комплектування, які не фігурують у жодних справах, щоб зберегти свої погони та гідність варто вирушити на фронт.

У зв’язку з цим Рада нацбезпеки рекомендувала Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному призначити за рекомендаціями керівників оперативно-тактичних та оперативно-стратегічних угруповань на посади керівників обласних ТЦК офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, після проходження ними перевірки СБУ.

Також Володимир Олександрович анонсував нове засідання РНБО. Через 2 тижні будуть розглядати питання ВЛК.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com

Нагору