Переможний тиждень для калуських спортсменів

Калуські спортсмени здобули перемоги

Наші футболісти та борці посіли переможні місця на змаганнях.

Розповідає Інформатор, посилаючись на Міську раду.

Вихованці тренера Юрія Кірілова успішно виступили на 31-му міжнародному турнірі “Кубок землі Красніка” серед кадетів та кадеток з вільної боротьби. Змагання відбулися наприкінці вересня у польському місті Краснік. Калушани у складі збірної команди Івано-Франківської області вибороли 1 загальнокомандне місце. В особистому заліку Христина Демчук та Соломія Петрів здобули золоті медалі, а Владислав Беген і Михайло Дідошак – бронзовий комплект нагород.

Також з перемогою повернулися вихованці ДЮСШ Калуської міської ради. Підопічні тренерів Андрія Телька та Юрія Маляра, юні футболісти 2011-2012 р. р. народження, які навчаються у спорткласах Калуського ліцею №6 (класні керівники Андрій Король та Петро Павуш) стали переможцями 10-го всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.