Інформатор Калуш

ТРЕШ

На Прикарпатті до 15 років позбавлення волі засудили бойовика т. зв. “днр”

В суді доведено, що уродженець рф, який тривалий час проживав на Донеччині, у 2014 році вступив на службу до нфз “днр” — він воював проти українських військових.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на Івано-Франківську обласну прокуратуру.

Уродженець рф пройшов військову підготовку та до 2019 року був “стрільцем” т. зв. “днр” — виконував бойові завдання у селі Кондратівка Донецької області. З лютого й до листопада 2019 року — у складі “3-го мотострілкового батальйону 7-ї бригади мінометної батареї народної міліції “днр” — чергував на позиціях біля Вуглегірської ТЕЦ.

На початку повномасштабного вторгнення він відбував покарання у колонії за вбивство та скористався помилуванням окупаційної адміністрації.

У липні 2022 року — звернувся до так званого голови “днр” щодо помилування та вступу до терористичної організації. Його зарахували до особового складу “2-ї роти 1-го мотострілкового батальйону 100-ї окремої мотострілкової бригади народної міліції “днр” на посаду “стрілка”.

Під час бойових зіткнень 11 листопада 2022 року підрозділи ЗСУ взяли його у полон поблизу Красногорлівки на Донеччині.

Мешканця Донеччини визнано винним у державній зраді, колабораційній діяльності, участі у незаконних збройних формуваннях та терористичній організації (ч. 1, ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3, ч.2 ст.260 КК України). Йому призначили покарання у вигляді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Віталіна Костів

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору