Інформатор Калуш

ТРЕШ

Калуський суд оштрафував водійку, яка збила жінку на пішохідному переході

Калуський суд оштрафував водійку, яка збила жінку на пішохідному переході

У підготовчому судовому засіданні обвинувачена свою вину в інкримінованому діянні визнала повністю, у вчиненому щиро розкаялася та просила затвердити угоду про визнання винуватості.

Пише Інформатор, покликаючись на Галичину.

1 жовтня минулого року, близько 19:15, обвинувачена керувала автомобілем марки “Mercedes-Benz С180”. На вулиці Героїв України, біля кільцевої розв’язки на нерегульованому пішохідному переході, жінка перетинала дорогу.

Водійка не встежила за дорожньою обстановкою та наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу не зупинилася, щоб дати дорогу пішоходу та здійснила на неї наїзд, після чого — покинула місце дорожньо-транспортної пригоди.

Потерпіла зазнала ушкоджень, що належать до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, як таких, що викликали тривалий розлад здоров’я і не є небезпечні для життя в момент спричинення.

В ході проведення досудового розслідування 22 січня цього року між прокурором та на той час підозрюваною було укладено угоду про визнання винуватості.

Обвинувачена просить призначити їй покарання без застосування додаткового покарання у виді позбавлення права керування транспортними засобами, встановленого санкцією ч. 1ст.286 КК України, через те, що право керування транспортними засобами їй необхідне у здійсненні професійної діяльності та забезпечення сімейно-побутових потреб, оскільки вона сама виховує неповнолітню дитину, для забезпечення інтересів якого вона часто використовує автомобіль.

Потерпіла в судове засідання подала заяву в якій вказала, що претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченої не має, щодо затвердження угоди не заперечила та просила проводити судовий розгляд у її відсутності.

Суд визнав водійку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.286 КК України, та призначив узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 000 грн., із застосуванням ч.2 ст.69 КК України без позбавлення права керування транспортними засобами.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Віталіна Костів

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору