Інформатор Калуш

ТРЕШ

На Прикарпатті семеро футболістів фіктивно “служили” у ТЦК

На Прикарпатті семеро футболістів фіктивно "служили" у ТЦК

Щодо командира роти охорони Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, у підрозділі якого фіктивно проходили службу функціонери та футболісти місцевого професійного клубу, завершено досудове розслідування. Обвинувальний акт направлено до суду.

Повідомляє Інформатор з посиланням на ДБР, за клопотанням якого суд відсторонив посадовця від виконання обов’язків.

Встановлено, що у роті охорони проходили службу семеро чоловіків, які є гравцями та тренерами місцевої професійної футбольної команди. Всі вони служили лише на “папері”, на службу не з’являлися та не виконували жодних військових обов’язків.

“Загалом спортсмени “відслужили” 1100 днів, отримавши від держави грошове та матеріальне забезпечення на майже 1,4 млн грн. Більшу частину суми – 1 млн грн фігурант вже добровільно відшкодував під час досудового розслідування, решту поверне вже під час судового розгляду”, — йдеться в інформації.

Командира роти охорони Івано-Франківського обласного військкомату обвинувачують у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років позбавлення волі.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

 

Нагору