Члени виконкому у Долині взяли приклад із депутатів та не зібрались на засідання. Виконком сьогодні не відбувся.
Повідомляє Інформатор.
Міський голова Іван Дирів зазначив, що так буває у літній період… Наразі планують, що зібрати виконком вдасться наступного тижня.
Зазначимо, що у порядку денному засідання були питання, які стосуються медицини, адміністративних послуг, утилізації побутових відходів та правил приймання стічних вод. Мало йтися також про тарифи на перевезення на міських автобусних маршрутах. Низка питань стосувалися встановлення надмогильних пам’ятників та меморіальних дощок, інших житлових питань, а також питань, що стосуються неповнолітніх дітей.
Нагадаємо, 24 червня у Долині мала відбутися сесія, яка за відсутності кворуму також не відбулася. Міський голова заявив про загрозу зриву кількох важливих проєктів.
ФОТО ілюстративне/з архіву
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08