Калуська “Гарда” розгромила “Варатик” з Коломиї

Зустріч відбулася в рамках перенесеного матчу 7 туру Чемпіонату області.

Розповідає Інформатор.

Вчора, 26 жовтня, футболісти “Гарди” приймали гостей з Коломиї. Погодні умови і відсутність повітряних тривог дозволили командам у запланований час вийти на поле. Гравці і глядачі прослухали Державний Гімн України, а також вшанували загиблих у війні проти росії хвилиною мовчання.

Гра розпочалася дуже динамічно і уже на 47 секунді калушани заробили можливість пробити з 11 метрової позначки. Таким чином вже на першій хвилині “Гарда” повела в рахунку. Гості змогли оговтатися після такого швидкого голу, проте через 10 хвилин калушани подвоїли відрив. Помилка біля власних воріт коломийського “Варатика” під кінець 1 тайму принесла ще один м’яч в роздягальню. Після перших половини зустрічі калушани вигравали 3:0. Другий тайм розпочався без забитих м’ячів, проте неприємний для “Варатика” рикошет на 60 хвилині зіграв на руку гравцю “Гарди” у воротарському майданчику противника, а наступної миті м’яч уже знаходився у сітці воріт. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 4:0 на користь господарів.