Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Любов до Калуша, історія нашого Рембо і хаотичні вимкнення світла — що ми читали у листопаді?

Листопад закінчився, а разом з ним і бентежна осінь 2022 року. Це був напружений і насичений місяць. Він хоч і приніс нам багато сумних новин, але разом з тим, багато перемог і радостей. Ми навчилися ще більше адаптовуватися до складних ситуацій і краще протистояти ворогу. Ми, що цікаво, ще більше полюбили наше рідне місто (далі у підсумках ви й самі це побачите). Звісно, росіяни, через атаки на критичну інфраструктури підпсували нам статистику сайту, але… ми дуже вдячні усім вам, улюблені калушани — за те, що читаєте нас, за те, що розповідає про нас друзям, коментуєте наші новини й залишаєтесь з нами.

А тепер до підсумків місяця, що минув:

Протягом 30 днів листопада сайт Інформатора відвідали 38 686 читачів, загалом наші новини прочитали — 299 577, а всього було написано 571 новина.

ДЕСЯТКА НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПУБЛІКАЦІЙ (за вашою версією) ВИГЛЯДАЄ ОТАК:

Коли в Калуші та районі не буде світла? | Простий графік відключень

Найтоповіша новина “на злобу дня” — “Прикарпаття Обленерго” виставило перші графіки щоденних відключення в нашому районі. Ми адаптували його для легкого сприйняття.

Український рембо: історія про Олега Дюга

Сильний, непереможний і люблячий — цими словами можна описати військового з села Пійло, що на Калущині, який все життя присвятив захисту Батьківщини. Він став на захист України у 2014 році, щоб помститися за вбивство друга на фронті, а 24 лютого — щоб його майбутній син народився і виріс у незалежній країні.  Ми  розповіли історію сильного чоловіка з посиланням на нарис Романа Михайлюка “Український рембо”.

Чому “Калуш”? Історія назви нашого міста

Калюжа й калюжа, а чого калюжа? Чи задумувались ви від чого походить назва нашого міста? І чи не образливо думати, що всі ми живемо у “калюжі”? Ви просили й ми зібрали всі версії походження Калуша. Те, що ми розповіли, вам дуже сподобалося.

Графіки аварійних вимкнень для Калуша та району

Прикарпаттяобленерго оновило списки черг 25 листопада. І це, звісно ж, не могло пройти повз нас всіх непомічено.

За що ми (не) любимо Калуш | Опитування

Продовжує тему — раніше ми всі мало говорили про те, що любимо Калуш. Але, нарешті у наших серцях сталися тектонічні зміни. Калуш не любити неможливо. І для калушан немає нічого неможливого. За що ми любимо Калуш — завдяки вам стало найпопулярнішим опитуванням, яке ми робили.

Калуський замок: історія пам’ятки, яка зникла назавжди

Через те, що ця стаття опинилася у десятці найпопулярніших — обіцяємо розповідати вам більше історій про наше рідне місто. У нашому місті був величезний дерев’яний замок, про який зараз можна дізнатися лише з книжок. Яким він був і чому зник? Розповіли вам тут. 

Хто власник “Ділектуса”: Максим Насалик, Олег Хемич чи його “відомий” брат?

Чутки чутками, але хто реальний власник резонансного ресторану в Калуші? Ми провели розслідування і розповіли вам офіційну правду.

Інформатор розслідував справу на основі даних від YouControl. І схоже, що не дарма.

Відійшла у вічність колишня головна лікарка Калуського пологового будинку

Не обійшлося і без сумних новин. Резонансною для нашого міста стала новина про смерть головної лікарки Калуського пологового будинку Марії Петрівна Кулик.

Вбивство росіян — це гріх? | Інтерв’ю з отцем Ігорем Пришляком

Унікальне інтерв’ю, як вишенька на торті. І тема така, що хочеться переслуховувати цю розмову знову і знову. Вбити ворога — грішно? А бажати смерті? Війна це кара чи випробування від Бога? Розібрали найтяжчі питання війни та віри з настоятелем калуського храму Зіслання Святого Духу Ігорем Пришляком.

Такими були новини листопада. Цікаво, що подарує нам останній місяць року? Стежимо, тримаємо руку на пульсі й розповідаємо першими для вас.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.

Остап Микитюк

Нагору