Хтось вважає “це” вандалізмом та хуліганством, яке карається законом, а хтось — високим та бунтарським мистецтвом. Проте, слід пам’ятати, що графіті є правомірними у разі погодження власників будівлі або якщо це попередньо обговорено із міською владою. Та не всі дотримуються такої законослухняності, тож на стінах будинків, власники яких не дають дозволу на нанесення малюнків, продовжують з’являтися як мистецькі об’єкти, так і звичайні надписи маркерами.
Тому Інформатор кинув оком на розмальовані стіни, тож сьогодні ми ділимося з вами дечим вуличним та абстрактним.
На огорожі, яку ми сьогодні побачили, розкинулась ціла стежина малюнків. Дещо важко розібрати літери на полотнах калуського мистецького акту, то, мабуть, через лік часу, але виглядають вони автентично.
Зіткнулись ми й “оком до ока”. Це, мабуть, одна з найбільш впізнаваних “гаражних” робіт.
Не обійшлось й без “кістлявих” та “зубатих” розмальовок:
Знайшлося й дещо постмодерне. Автор, певне, мав власний задум, та тепер кожен бачить тут щось своє.
Читайте також: Що в Калуші на стінах малюють?
За статтею 194 (умисне знищення або пошкодження майна), вандалізм карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк від двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
У партнерстві з перекладач з англійської на українську – Skrivanek
Віталіна Костів
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com