Кошти — благодійні. А вклали їх у ремонтні роботи та закупівлю техніки й меблів.
Про це пише Інформатор, посилаючись на БФ “Восток SOS”.
Саме ця організація лобіювала створення геріатричного центру в Калуській громаді, залучала фінансування та займалася всіма організаційними питаннями. Розташування центру на базі лікарні дозволяє надавати його “мешканцям” увесь спектр медичних послуг.
Нагадаємо, що відкриття геріатричного центру в Калуші відбулося у суботу, 14 жовтня.
За інформацією менеджерки БФ “Восток SOS” з відновлення соціальної інфраструктури Ольги Жидкової, під час ремонту було враховано всі вимоги для пересування людей на кріслах колісних. Кімнати обладнані необхідним устаткуванням, в тому числі функціональними ліжками. Одночасно в центрі можуть перебувати 60 осіб. Наразі їх — 10. І це люди, евакуйовані з прифронтових територій та ті, хто зміг самостійно виїхати з окупованих регіонів України.
“Під час війни вкрай важливо відкривати заклади такого типу, адже коли ми евакуюємо з прифронту людей, які не можуть пересуватися самостійно, ми повинні бути впевнені, що можемо їх влаштувати та надати гідні умови життя. Багато таких людей потребують догляду, а переважна більшість з них не мають родичів. Центр геріатрії в Калуші – це саме таке місце, де облаштоване все для потреб людей з інвалідністю”, – зазначив координатор евакуаційного напряму БФ “Восток SOS” Ярослав Корнієнко.
Загалом команда волонтерів каже, що від початку повномасштабного вторгнення разом із партнерами їм вдалося евакуювали понад 50 000 людей, кожен десятий — з числа маломобільних груп населення.
Тетяна Кіндюх
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08