Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Калуські школярі викупили розмальований тубус. Їхні гроші підуть на дрони

Калуські школярі викупили тубус за донат на дрони

Учні Калуського ліцею №1 зібрали кошти та придбали тубус, який власноруч розмалювали для благодійної акції “Мистецтво заради Перемоги”.

Пише Інформатор.

Сьогодні, 21 травня, учні ліцею задонатили представникам Молодіжної ради при Калуській міській раді 6 000 гривень, щоб придбати один з тубусів, який напередодні власноруч розмалювали.

“Щойно школярі дізнались, що цей тубус можна придбати, вони відразу попередили нас, щоб ми нікому його не віддавали. Так, їм вдалось зібрати потрібну суму й викупити власний лот, який тепер залишиться у школі на пам’ять”, — каже голова Молодіжної ради при Калуській міській раді Олег Кіндрацький.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяці Молодіжна рада при Калуській міській раді розпочала благодійну акцію “Мистецтво заради Перемоги”. До членів ради звернувся колишній військовослужбовець Роман Псюк, котрий запропонував спільно провести таку акцію. Організатори роздали школярам та місцевим організаціям тубуси від артснарядів, які прибули з Запорізького напрямку.

Розмальовуючи їх діти закладали туди особливі сенси для себе. Більше про це можете прочитати у першій та другій підбірці розфарбованих тубусів. Згодом у Калуші організували виставку розмальованих тубусів.

Тубуси можна виграти за донат від 100 гривень на монобанку за посиланням. Також можна викупити саме його за унікальний донат на банку — для цього потрібно сконтактувати з організаторами за номером телефону: 099 461 60 45.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору